Restoran SELLER

 
 

....

Aadress: Klooga maantee 6a, Tabasalu, 76901 Harju maakond

Hinnad: 

eelroad: 8€ -15€

pearoad: 8€ - 22€

magustoidud: 6€

Koduleht: 

www.restoranseller.ee 

..

Address: Klooga maantee 6a

Prices: 

appetizers: 8€ - 15€

main courses: 8€ - 22€

desserts: 6€

Web: www.restoranseller.ee 

....

....

ÕDUS PERERESTO

Pereresto on üsna kõikehõlmav nimetus Sellerile, sest restoran sobib imehästi kõiksugu perekondadele - suurtele, pisikestele, lastega, lasteta peredele ja lausa tervetele suguvõsadele. Sööma võib tulla isegi oma koeraga, kedagi jõulusöömingust ilma ei jäeta!

Samas ei oleks aus restorani casual atmosfääri taha ära peita nende imelist menüüd, mis võiks kuuluda ka mõnele peenele a la carte restoranile. Köögist väljuvad tõeliselt hõrgud ja kaunid road!

MILJÖÖ JA INTERJÖÖR

Sellerit iseloomustab suurepärane valmidus võtta vastu lastega peresid, mis aga ei täheda, et tegemist oleks ühe suure mänguväljakuga. Vastupidi, Selleri stiilne ja avar interjöör on nii osavalt läbimõeldud, et ka lastenurgad on sama stiilsed ja kutsuvad nagu kogu ülejäänud ruum. 

Restoranil on 3 ruumi külaliste vastuvõtmiseks - peamine ruum suurte akende ja mõnusa puitmööbliga, väiksem privaatruum eraüritusteks ning valge mööbliga teine korrus, kust avaneb vaade esimesele korrusele - teine korrus mahutab umbes 40 inimest. Valgusküllas, hubane ja detailirohke interjöör tekitab tunde nagu olekski vanaema juurde talumajja jõuludeks kohale sõitnud. 

..

COSY FAMILY RESTAURANT

Family restaurant is just the right name for Seller, because Seller warmly welcomes all types of families - big, small, with kids, without kids or even your whole family from the aunts and uncles to the great grand parents. You can even bring pets! Nobody is left without food!

Although they have a very homely atmosphere, they still offer a quality a la carte menu and many options for the kids!

ATMOSPHERE & INTERIOR

The restaurant's interior feels just like home. They also offer something to do for the kids in every corner. And the kids corners aren’t just plain playgrounds, they resemble real life and look stylish.

....

 

Seller (68 of 104)_preview-1.jpeg

....

MENÜÜ

Menüü juures hakkab kohe silma valikute mitmekesisus. Väga lai valik liharoogasid ja tubli valik salateid, suppe, pastasid ja burgereit, you name it. Kiiduväärt on ka Selleri lastemenüü, kus tavapärase ühe roa asemel võib näha lausa nelja lastele mõeldud pearooga.  

Ei saa ka mainimata jätta, et roogade presentatsioon oli muljetavaldav! Mingil põhjusel restoranist, mis esitleb end pererestoranina, ei oota erilist rõhku roogade välimusele, kuid see on täiesti vale eeldus. Meie lauda jõudsid väga kenasti presenteeritud ja läbimõeldud maitsekooslused. 

..

MENU

A very multifaceted menu - a big emphasis on different meats, a lot of salads, soups, pastas and even some burgers, you name it! They also have a great menu for the kids.

We didn’t expect much of the looks of the dishes, since the whole restaurant has a very homely feeling, but actually the presentation of the food is astonishing.

....

Seller (38 of 104)_preview.jpeg

....

Ahjukartul 260 kraadi 8€

Krevetid, seened, veiseliha-confit, toorjuustukreem ja äge presentatsioon! Esimene mõte, mis meile pähe tuli oli, et see roog on ideaalne kaalude tähtkujust inimesele (Näljases Nelikus on neid lausa 3 tükki), kuna nad kipuvad jube kaua asju kaaluma ja ei suuda lõpuks otsustada, millist toitu võtta. See roog aga sisaldas natuke kõike. Kartulit, mereande, seeni, veiseliha ja toorjuustu - meile sobis selline kooslus imehästi.

..

Baked potato 8€

Shrimp, mushrooms, Beef confit, cream cheese and great presentation! The first idea that came to our mind was that this dish is perfect for an undecicive person. This dish contained a little bit of everything. Potatoes, seafood, mushrooms, beef and cream cheese - this kind of combination perfect for us!

....

Seller (68 of 104)_preview.jpeg
Seller (62 of 104)_preview.jpeg

....

Triibuliha 12€

Eriti jõulune! Liha oli tõeliselt udupehme ja suussulav. Üllatuskomponendeiks osutus selle roa puhul hoopis mulgikapsas, mis oli mõnusalt kreemine ja maitsev, et oleks võind ainuüksi seda veel tellida.

..

Pork 12 €

Very Christmasy! The meat was really juicy and had great texture. As a surprisingly good component turned out to be a whipped casserole that was deliciously creamy and tasty.

....

Seller (88 of 104)_preview.jpeg

....

Tom Kha kalmaar 14€

Kirjelduses olev wakame-risoto kõlas nii kutsuvalt, et kohe tekkis tahtmine proovida - plusspunktid omapära ja põnevuse eest. Võib-olla oleks võinud wakamel rohkem rõhku olla ja risoto vähe tahkemapoolsem olla, aga meeldis see roog meile sellegipoolest!

..

Tom Kha Squid 14 €

The description of the wakame-risotto sounded so inviting that we had an immediate attempt to try it - plus points for excitement. We enjoyed this dish!

....

Seller (71 of 104)_preview.jpeg

....

Tallekeeled 14€

Keelel on üsna spetsiifiline struktuur ja selleks peab valmis olema. Kes varem keelt söönud pole ja kaldub uute toitudega pigem pirtsakas olema, siis kindlam variant on midagi muud võtta. Nad ei teagi millest ilma jäävad. 

Kes aga keelesõbrad on, neile julgeme väga soovitada! Piparmüngikastmes tallekeeled olid mahlased ja lisandid komplementeerisid kenasti rooga. Eriti meeldisid meile mee ja pipraga röstitud poolikud küüslaugud!

..

Lamb tongue  14€
Tounge has a rather specific texture to it. Someone who has never tried tongue and tends to be a little picky with new foods should probably order something else. But the dish tastes amazing, the lamb is juicy and we particularly liked the honey and pepper-roasted halves of garlic!

....

 

Seller (55 of 104)_preview.jpeg
Seller (101 of 104)_preview.jpeg
Seller (78 of 104)_preview.jpeg
Seller (43 of 104)_preview.jpeg
Seller (86 of 104)_preview.jpeg

....

Veiseliha-confit burger 12€

Kukkel on kalmaari tindiga tumedaks värvitud! Marineeritud sibul ja veiseliha-confit on üks ideaalne kooslus ja terve roog oli väga maitsev. Mitte midagi liiga meeldejäävat teiste proovitud roogade kõrval, aga burgeriisu leevendamiseks telliks küll.

..

Beef confit burger 12 €

A great choice if you really feel like having a burger! The other main courses were more memorable for us though, so we recommend trying one of the other dishes. Not to say that we didn't like it - the other ones were just better.

....

Seller (16 of 104)_preview.jpeg
Seller (8 of 104)_preview.jpeg
Seller (48 of 104)_preview.jpeg
Seller (20 of 104)_preview.jpeg
Seller (92 of 104)_preview.jpeg
Seller (35 of 104)_preview.jpeg
Seller (11 of 104)_preview.jpeg
Seller (104 of 104)_preview.jpeg