WU WEI

ASUKOHT: Suur-Patarei 2

MILJÖÖ: Wu Wei õhkkond on hubane ja sõbralik ning samaaegselt austab ka personaalset ruumi. Sisekujunduses on järgitud feng shui põhimõtteid ja terves interjööris on oskuslikult välditud teravaid nurki. Soovitame võtta aeg maha, et märgata eksponeeritavaid maale, vulisevat veevärki ja seinade detailset ülesehitust.

TOIT: Suund on üldiselt Aasia ja täpsemalt Tai ja Vietnami köögi poole. Peakokk on aga oskuslik Hiina köögi meister ehk menüü on alles lõplikku vormi võtmas. Kõik toidud valmistatakse algusest lõpuni kohapeal, ei mingit sügavkülmatoitu, et säiliks roogade ehtsus ja värskus. Aasia köök annab võimaluse erinevaid roogasi lauas jagada, niiviisi saavad kõik erinevatest maitsetest osa ja selline jagamine Näljasele Nelikule meeldib! Hiinas on ju isegi teada-tuntud märk kokale, et mida segasem ja toidusem laud pärast toidukorda on jäetud, seda parem toit oli. Jagage julgelt!

PLUSSID:

 • Ehtne ja kvaliteetne Aasia toit

 • Odavad lisandid pearoogadele - kõik 1€!

 • Menüüs toodud välja gluteeni ja laktoosivabad road

 • Avatud iga päev õhtutundideni välja

 • Odavad eelroad ja salatid

 • Roogade välimus on viimseni lihvitud

 • Pakutavaid veine tavapoest ei leia

 • 6. juunil oli päevapakkumistes ingveri tee 0€, huvitav kas pakkumine ongi igalõunane? Kui jah, siis kindlasti jääb plusside alla.

MIINUSED:

 • Väheavastatud koht

 • Üldine arvamus, et seal asub endiselt Cha Dao

HINNAD:

 • eelroad: 5€ - 8€

 • pearoad: 13€ - 16€

SOOVITUSED: Kui otsid alternatiivsemat kohta ärikohtumiseks kuni 8 inimesega, siis soovitame kaaluda Wu Wei koosolekuteruumi. Nägime oma silmaga ja tõdesime, et tegemist on hubase ja kompaktse ruumiga. Muide, kui oled kunstnik, kes otsib pingsalt kohta, kus oma töid tasuta eksponeerida, siis võta ühendust Wu Weiga. Lisaks, ära karda paluda kokal lisada roale vähem või rohkem vürtsi.

KÖÖGIVILJAPELMEENID 7€

Pelmeenid nägid välja armsad oma pastelses rohelises ja roosas toonis, aga ei ütleks, et nad maitselt midagi erilist olid. Tegu oli tagasihoidliku maitsega/lahjade pelmeenidega, mis lagunesid süües laiali. Pigem tellida sama hinna juba imelised lihatäidisega pelmeenid.

SEALIHA-KREVETI PELMEENID 7€

Meie favoriit pelmeenidest… Täidlane, oivaline, maitsekas ja oskuslikult valmistatud - kiitus kokale. Soovitame!

LAMBALIHAPELMEENID 7€

Pelmeen oli täiesti nauditav, kuid lambaliha on juba olemuselt veidi spetsiifilisema maitse- ja tekstuuriga, mistõttu jäi meie kõigi lemmikuks sealiha-kreveti pelmeen. Ka lambalihapelmeen oli hästi maitsestatud, mis meile meeldis, sest köögiviljapelmeen jäi veidi maitsetuks. Soovitame lihapelmeene!

VIETNAMI PHO SUPP 8€

veiseliha, krevetid, riisinuudlid, ürdid


Imeline lõhn! Meie kõige malbema vürtsitaluvusega näljane arvas, et selle supi järelmaitse oli äärmiselt tugev ja vürtikas. Ülejäänud ei tundnud aga väga midagi ja lisasid ikka vürtsi juurde, sest supiga toodi välja ka erinevad lisandid (sh ka terav kaste). Tore, et ports oli kõikesisaldav, selle võiks ristida lausa Aasia seljankaks!

SUPI KÕRVALE

TUUNIKALA TARTAR 8€

Vaieldamatult värske tuunikala oli sobitatud kokku sama kauni roosa sibulaga ja ohtra rohelisega. Koriandri maitse oli esiletulev ning keegi tundis ka piparmünti. Kuna kala ise on üsna neutraalne, siis ongi positiivne ja tartar’ile kohane kui lisandid annavad roale särtsakama olemuse. Kindlasti soovitame sellele värskele kalale peale pigistada ka laimi, mis sobis siia nagu rusikas silmaauku.

SOE KANASALAT 5€


See on üks iseäralik ja nunnu salat! Maitsvad klaasnuudlid ja kana on pakitud sobiva suurusega lehtsalatist pakikestesse. Lahti lõigates laguneb kogu kooslus imekiirelt lailai, mispärast võiks proovida süüa seda ühe ampsuga! Hea on näha, et kaunistuse eesmärki täitev lehtsalat on saanud endale lõpuks ometi tähtsa ülesande - hoida põhilemente kompaktselt üheskoos! Soovitame eelroaks!

KRÕBEDAD KEVADRULLID 5€

Kevadrullide puhul tundsime nende värskust ja äsjavalmistatud olekut. Tõepoolest on suur vahe sees, hea vaheldus kiirtoidu kevadrullidele, mis üldiselt tilguvad rasvast ja on ülesoolatud. Pealt krõbedate ja seest sisukate rullide kõrvale käib magushapu kaste, mis mängib suurt rolli, sest ilma kastmeta oleks rullid liiga mahedad. Meeldiv eelroog!

PAD THAI DELUXE 13€

hiidkrevetid, riisinuudlid, idud, tofu, tamarind

Väga hästi maitsestatud ja üks meie favoriit! Veidi magusamapoolsem ja chillise järelmaitsega nuudliroog. Ports mõnusalt suur ja viib lihtsalt keele alla nii, et lõpuks pole enam sõnu ega ka kübetki taldrikul järel. Pähklipuru ja laimi tasub kindlasti peale lisada, et saada täisväärtuslik maitseelamus. Soovitame!

PARDIFILEE 16€

Part Lyoni ja Shanghai moodi, must riis, pak choi

Ühte rooga on mahutatud kahte erinevat moodi valmistatud parti - ideaalne valik kaalu tähtkujus sündinud otsustusvõimetutele inimestele (meie seas neid lausa 3), kes kunagi menüüst lemmikrooga ei suuda valida. Liha, mis kohe pildilt silma hakkab oli mõnusalt pehme ja mahlane. Meile väga meeldis ka, et rasva osa oli ära lõigatud ja et liha kogus nõnda suur oli. Teine ja tegelikult ka palju huvitavam part oli selles pisikeses heledas pakikeses, mida lihatükkide vahel näete. Kogu see pakike läks ühe suure ampsuga suhu ja see krõbe kooslus maitses lihtsalt imeliselt. Lisaväärtust andis üksik peeditükike. Kindlasti proovimist väärt!

TAIPÄRANE KULDMERIKOGER 16€

Tervisepomm, kus põhirõhk on värskel valgel kalal ja kõrvalstaarideks on taimsed lisandid. Kala on küpsetatud lihtsal viisil ehk luudest puhastamise töö jääb sööja teha - nokitsemisaega võtab, aga lõpuks saab asja ka! Soola on lisatud minimaalselt ja seepärast tuli ka kenasti esile värkselt küpsetatud kala maitse. Maitsestamisruumi on sööjale jäetud palju ning jällegi soovitame laimi peale pigistada. Kõik nõustusime, et seda rooga süües tekkis tunne nagu sööksime midagi eriti puhast.

TIIGERKREVETID 13€

Krevettidel jookseb seedeelundkond mööda selga, mistõttu oli väga meeldiv, et krevetid olid lahti lõigatud ja ära puhastatud just selja pealt nii, et sööja saaks toitu nautida ilma, et peaks krevettide seedekulglagaga kokku puutuma. Väga eriliseks üllatuseks selle roa juures oli tšillisorbett, mis asendas kastet ning, mille maitse oli tomati-tšilline ja jäiselt cool!

TAIVANI OOLONG TEE LI SHAN 3€

Ilus sügiskuldse tooniga tee, millest kumas läbi hapukat maitset. Armas seltskonnaga jagamiseks.

KEY LIME PIE 5€

Ameerika päritolu laimikook oleks olnud imehea ka ilma vahukooreta, mille puhul tundsime üleliigsust. Mida vähem põhjamaterjali ja rohkem sisu, seda paremini meile dessert meeldib.

HIINA JÄÄTISED (GF, LF) 5€

ingveri-viina, litši, mango

Tõesti erilised jäätised! Väga värskendava maitsega. Ükski kombo neist ei nõelanud teravalt keelde oma tugeva maitsega, vaid tegi pigem suule pai. Eriliseks lemmikuks osutus litši jäätis. Soovitame proovida, sest teisi selliseid jäätiseid juba naljalt Tallinnas ei kohta!

PANNA COTTA MANGO JA PASSIONIGA 5€

Viimasel ajal oleme tihti saanud panna cottat proovida, kuid see ei eruta meid kunagi liiga palju. Ka seekord polnud see midagi erilist. Võib-olla oleksime soovitanud ka marju magustoidu sisse panna, mitte ainult kaunistuseks. Üks näljane leidis siiski, et tegemist oli mõnusa kogusega värskuse ja magusa kooslusest, kus komponentide maitsed olid puhtad ja viljade püree viis keele alla.

JAAPANI MOCHI JÄÄTIS 5€

Asiaatidel on teadagi meist küllaltki erinev magusamaitse ning ka see magustoit on kindlasti eestlasele üsna harjumatu. Jäätis kõvemapoolse ja maitsetu riisitaigna sees? Sellist asja jällegi ei kohta igapäevaselt ja tasuks just uudsuse mõttes kindlasti proovida. Soovitame lasta jäätisel veidi sulada, et maitsed paremini esile tuleks. Meile muidugi mõjus riisitaigen seal ümber veidi võõralt ja ise seda rooga uuesti ei telliks. Serveeritud valikust meeldis meile enim kohvijäätisega riisipall.