MyChef

....

Viimasel ajal on igasugu erinevaid toidukulleri teenuseid tekkinud juurde sama tihti, kui Delfisse ilmub uudiseid jälle valimata jäänud presidendi kohta.

Seekord avanes meil võimalus panna proovile MyChef.ee, kes tegelikult pole toidu kohale toimetamise osas sugugi uus tegija - otse vastupidi, MyChef on suutnud Eesti kirjul kullerimaastikul ellu jääda juba õige mitmeid aastaid.

HEA TOIT TEEB ÕNNELIKUKS!

Trükkides Google otisngusse sisse mychef tuleb esimese tulemusena www.mychef.ee, mida google maps määratleb kui “toidu kohaletoimetamise restoran”, see kõlab juba päris humoorikalt. Meile meeldib!

Näljased nagu me oleme, pakuvad meile kõik säherdused toiduga seotud asjad ja teenused huvi. Mõeldud, tehtud - otsustasime teha eksperimendi ka MyChef’iga. Et võimalikult ausat tagasisidet Teile anda, tegime me 2 katset:

 1. tellisime MyChef’ist nii, et nad teadsid, et Näljane Nelik tellis;
 2. tellisime nii, et ei teatud, kes tellib.

Võiks ju eeldada, et toiduhuvilistele blogijatele üritatakse ikka võimalikult hea toiduelamus edasi anda ja just seda me ka saime. Toit tuli tõesti kiiresti kohale (olenemata sellest, et suutsime tellida SEB jooksuga samal päeval, kus teatavasti liiklus ikka üldse ei tahtnud sujuda), nägi isuäratav välja, oli veel kenasti soe ja kõik tiptop.

Otsustasime kindluse mõttes ka veel ühe korra tellida, sest jäime esimese korraga väga rahule. Ja peab tõdema, et MyChef’is tõesti kõik ilusti toimib. Kodukalt on äärmiselt lihtne tellida ja toidukohavalikuid on oioi kui palju! Nad ise lubavad ka, et toit tuleb kohale 1h ± 15 minutiga - ja tõesti! Mõlemal korral saime toidu isegi varem kui ÜHE TUNNIGA kätte! Meie jaoks super kogemus, sest kaua sa siis ometi jaksad näljasena oodata, aeg ju lausa seisab paigal kui kõht koriseb. Me usume, et Te kõik teate seda tunnet.

 • Kesklinnas toidu kontorisse/koju tellimine 4,40€
 • Ülejäänud Tallinn 5,40€
 • Haabersti ja Viimsi 6,40€

PLUSSID:

 • Suur valik toidukohti
 • Võrdlemisi kiire kohale toimetamine
 • Ei nõua konto registreerimist
 • Tegutseb üle terve Tallinna (ka Viimsisse saab tellida)
 • Lihtne, arusaadav koduleht
 • Püsikliendid saavad eripakkumisi
 • Pakutakse ka takeaway teenust
 • Pakutakse ka catering teenust ja tiimilõunaid
 • Väga sõbralik klienditugi
 • Saab maksta panga ülekandega otse kodulehel
 • Saad valida ise aja, millal toit kohale jõudma peaks või siis valik “esimesel võimalusel”
 • Koduleht nii eesti kui inglise keeles
 • Meeldivad soodukad kodukal
 • Ei ole miinimum summat sätestatud

MIINUSED:

 • Tegutseb peamiselt Tallinna piires (kodukal on ka kirjas, et väljaspool Tallinnat on hind kokkuleppel, aga kuna me tellisime Nõmmele, siis me kahjuks ei tea kui hästi see süsteem toimib)
 • Võiks pakkuda ka 24/7 toidukulleri teenust - vot see oleks juba järgmine tase!

Natuke meie tellitud Villa Thai roogadest ka!

Pakendid olid väga klassikalised ning nagu tavaliselt. Riisi- ja nuudlipakend oli kõige avanemiskindlam ning säilis võimalus toitu sellega külmkappi panna.  Igatahes kõik, mis tellisime oli ülim!!! Suureks üllatajaks ja lemmikuks kujunes baklažaan, mis oli reaalselt sama lihakas nagu mõni kanaliha, lisaks missugused imelised marinaadid ja kastmed. Krõbe taipärane lõhe mee ja seesamiseemnetega oli ka rahva favoriit, kuid võetutest kõige vürtsikamad olid tiigerkrevetid oma võimsa kastme ja olemusega! Imeline, järgmine kord võtame neli baklažaaniportsu!

..

Recently, there has been quite a BOOM in the food delivery service business. This time we tested out a company called Mychef.ee, who has been in the food delivery business for a while now and have been relevant in this field for many years.

Google maps defines MyChef as “food delivery restaurant”, which sounds kind of humorous.

We tend to be hungry all the time, so these services really interest us. So we thought to try/experiment MyChef. To give you a decently thorough feedback, we did 2 experiments:

 1. We ordered food, that they knew it was our food blog ordering it
 2. We ordered food as a stranger/usual client

Of course, to our expectations as ordering under our blog, everything went really smooth. Food delivery was fast(even when we ordered at the day of the SEB marathon, when the traffic is horrible). Everything looked absolutely delicious, the food was warm and really, everything matched our expectations.

To test this service more, we decided to order the delivery once more, so we could find out, if it matches the expectations the second time also, ordering as a complete stranger. To our surprise, everything was as good as the first time ordering it! Moreover, the homepage is easy to use and there are many-many restaurants to choose from! They promise to bring the delivery in 1h± 15 minutes and it met the description! Both times, the food was delivered even UNDER AN HOUR!

For us, this was an overall amazing experience!(because we all know the feeling, when you are soo hungry and you just cannot wait for the food to arrive or even cook faster)

....

....

Mychef ise tutvustab end nii:

Mychef on Eesti suurim ja ühtlasi kiireim toidukuller Tallinnas. Meie eesmärgiks on tutvustada toidutellimise lihtsust ning mugavust, hoides hinna mõistliku ning kvaliteedi kõrge. Tegutseme ainult Tallinnas ning toome toidud koju ja kontorisse,­ valikus on restorane pea igast köögikultuurist. Suurem valikuvabadus ning tellimuse paindlik kättetoimetamise viis jätavad Sulle vabaduse otsustamaks kus, mida ning millal. Jätame Sulle valikuvabaduse ning mõnel hetkel kui toiduvalmistamise protsess tundub liiga tülikas, oleme restorani käepikenduseks. Lihtne ja mugav: Mychef baseerub eelkõige lihtsale ning lõbusale veebiplatformile. Kliendil ei tarvitse haarata telefoni järgi või otsida veebist restorane. Meie süsteemis on olemas restoranide menüüd ning kõik mis Sinul tarvitseb teha, on vaid mõned klikid ning lõpuks oma aadress ja kontaktid sisestada. Sinu tellimus on kohal umbes tunni ajaga. Saadetis on kenasti pakendatud ning kohale toimetab selle ilmselt linna üks parimatest kulleritest.

FB lehelt leitud tore statistiline kokkuvõte:

 • Ligi 100 restorani
 • 5 cateringi
 • 3 pagariäri
 • 2 kondiitrit
 • Tuhat naeratust! :)

..

GOOD FOOD MAKES US HAPPY!

....

 

Silvia Saksmychef, toidukuller